top of page

Roberto Cavalli

       Luxury Wallpapers

Sofistike bir tasarıma göre modellenen özel malzemeler. Her bir duvar kağıdı kullanıldığı ortamda yaratıcı ve otantik bir tecrübe verir.

Roberto Cavalli'nin eşsiz desenleri Endustrie Emiliana Parati tarafından özenle İtalya'da üretilmektedir.Emiliana Parati, 40 yılı aşkın bir süredir duvar kaplama endüstrisinde pazar lideridir ve üretim sürecindeki istikrarlı yatırımlar ve özel ürünlerdeki yaratıcılığı sayesinde ''Made in Italy'' ahlakını yansıtır.

Roberto Cavalli duvar kağıdı koleksiyonu, Roberto Cavalli Maison'un en önemli çizgilerine bir övgü niteliğindedir. Markanın felsefesine ve DNA'sına sadık, moda ve tasarımı cazibe ve duygusallıkla birleştirebilen, son derece farklı bir çekiciliğe sahip bir koleksiyondur ve Roberto Cavalli moda evinin en temsili tasarımlarının ikonik baskılarından ve desenlerinden ilham almıştır. 

Canlı renkler, değerli dokular ve güzel desenlerden oluşan, cesur, vahşi doğa figürlü baskılar ve kombin olarak daha yumuşak nakışlar; heykelsi şekiller ve düzensiz çizgilerin karıştırılması ve üst üste binmesi, kayalar, çiçekler ve yemyeşil ormanlar gibi doğal unsurlarla donatılmıştır.

bottom of page