top of page

Kumaş Duvar Kağıtları

TAPETEX BV.

Keten, ipek, yün, pamuk, vb. gibi doğal elyaflarla üretilen duvar kaplamaları yaşam alanlarına hayat veriyor. Hollanda menşeli Tapetex duvar kaplamaları ''tetradecor'' güvencesiyle her mekana ve fonksiyona uygun çözümler sunuyor...

catalogs.JPG

Tapetex, uluslararası kontrat ve konut pazarının üst segmentleri için dokuma ve dokunmamış tekstil duvar kaplamaları tasarlar, üretir ve dağıtır. Bu pazarda fark yaratan şeyin uzmanlık, işçilik ve odaklanma olduğuna inanıyoruz. Ailemizde 1975'ten bu yana nesilden nesile aktardığımız şey budur. Aynı zamanda kullandığımız doğal malzemelerin incelikli zenginliğine olan tutkumuzu da üretimimize aktarıyoruz.

Kumaş duvar kaplamaları üretimindeki tüm bu tecrübelerimiz, ister arka plan olarak, ister bir ifade olarak, bir alanı mükemmel bir yaşam veya çalışma ortamına dönüştürme konusunda uluslararası iç tasarım profesyönellerine yardımcı olmamızı sağlıyor.

Şirketimizi önde gelen distribütörler ve ithalatçılarla dünya çapındaki ortaklıklar üzerine kurduk, böylece ortaklarımızla uzun süreli ittifaklar kurarak birlikte büyüyoruz. Bu ortaklarımızla dünya çapında 70'ten fazla ülkede varlık göstermeyi başardık.

Tapetex'in, tüm üretim ve stokların yoğunlaştığı Hollanda'nın Helmond kentindeki merkez ofisinin yanı sıra, ABD'de de Tapetex USA Inc. adında bir destek satış ofisi bulunmaktadır.

Tapetex, yenilikçi doğal hammadde üretimi, sorunsuz kalitesi ve büyük miktarları bile Helmond'daki fabrikanın merkezi stokundan anında sevk etme yeteneği ile tanınır.

'' Master of Textile Wallcoverings ''

bottom of page