top of page
versace.png

Versace bu güzel, derin dokulu İtalyan vinil duvar kaplamalarıyla
lüks moda tasarımlarının ihtişamını ve sofistike yönünü iç mekan dünyasına getiriyor. Zengin desenli ve çoğu marka logolarını içeren ürünler, kendi Versace fantezinizi yaratabileceğiniz duvar kaplamalarıdır.

İkonik moda evinden gelen zengin bir mirasa sahip Versace Home, İtalyan cazibesinin ve inceliğinin özünü yaşam alanlarınıza getiriyor. Zarif duvar kağıdı koleksiyonlarında zenginlik, yenilik ve kusursuz işçiliğin uyumlu karışımını keşfedin. Versace Home, evinizin benzersiz tarzınızı ve zevkinizi yansıtması gerektiğine inanıyor.
Çok farklı desen ve renk çeşitleri; hem büyüleyici hem de kişisel alanlar yaratmanıza olanak tanıyan bir dizi tasarım seçeneği sunuyor. Duvar kağıdı koleksiyonu içerisindeki her ürün, markanın kendine özgü estetiğini yansıtacak şekilde titizlikle tasarlandı.

Klasik zarafetin ve modern cazibenin birleştiği Versace Home'un benzersiz tarzının keyfini çıkarın. Cesur desenler, zengin dokular ve ikonik Medusa logosunun yer aldığı duvar kağıtları, gerçekten eşsiz bir estetik sunuyor. Versace Home duvar kağıtları ile yaşam alanlarınızı sanat eserlerine dönüştürün ve kendinizi lüks bir dünyaya bırakın.

bottom of page