top of page
Rasch-logo-2DE0E7A112-seeklogo.com.png

Rash her zaman yüksek kaliteyi, sofistike tasarımı ve duvar kağıdı sanatındaki en son teknolojileri ve gelişmeleri sürekli takip etmeyi temsil etmiştir.

19. yüzyıldan beri insanlar evlerini dünyanın en güzel yerleri haline getirmek için duvar kağıtlarını kullanıyorlar. Tapetenfabrik Gebr. Rasch bu dönemin öncülerinden biridir ve şık mirasımız 150 yılı aşkın süredir duvarlarınız için güzel sanat eserleri yaratmaktadır. Şirket artık Rasch ailesinin beşinci kuşağı tarafından yönetiliyor. Kuzenler Dr. Frederik Rasch ve Dario Rasch-Schulze Isfort, şirketin kurucularının 1861'de başlattığı geleneği sürdüren, yani odalara bireysel bir karakter kazandırma ve onları güzellik ve sevgi katarak arzu edilen mekanlara dönüştürme geleneğini sürdüren yöneticilerdir.
Trendleri dikkate alırken aynı zamanda kendi trendlerini oluşturmak bu aile şirketi için uzun süredir denenmiş ve güvenilen bir yaklaşım olmuştur. Rasch markası, trendleri iletmek ve basitleştirmek için bunları anlaşılması kolay stil konseptlerinde paketledi. Bunlar, doğa tutkunlarının, klasisizm hayranlarının, modern yenilikçilerin, ana akım kültür tutkunlarının ve her şeyin güzel olmasını sevenlerin doğru duvar kağıdını hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeleri için yön işaretleri görevi görür.

bottom of page