top of page

1980'lerde moda markalarını birlikte piyasaya süren ve 2021'de Venedik Alta Moda sunumu sırasında ilk kez Casa serisini ekleyen Domenico Dolce ve Stefano Gabbana, "Dolce&Gabbana Casa ile benzersiz bir yaşam tarzı yaratmak istedik" diyor.

DG_casa_logo.png

Dolce & Gabbana duvar kağıdı koleksiyonu, her biri farklı bir İtalyan ruhunu yansıtan dört ana farklı tasarımdan oluşuyor. 'Blu Mediterraneo' deniz renginde şehvetli motiflere sahipken, 'Carretto' Maiolica'yı anımsatan bir dizi parlak, renkli desenle damıtılmış benzersiz Sicilya estetiğine ve zanaatına bakıyor. Son olarak 'Zebra' ve 'Leopardo', hayvan baskılarının duvar yüzeylerini belirgin bir şekilde ele geçirmesiyle farklı bir Dolce & Gabbana ruhunu temsil ediyor.

Yaşam alanlarımız sonuçta kim olduğumuzu en iyi yansıtan, bizi dış dünyadan koruyan ama aynı zamanda ona açılmamıza ve onu kendi evimizin duvarları arasında kabul etmemize olanak tanıyan yerdir.' Dolce & Gabbana Markanın modası gibi duvar kağıdı koleksiyonun tamamında bulunan geleneksel desenler, renkler ve malzemelerle İtalyan kültüründen ve güzelliğinden ilham alıyor.

Tasarımcılar şöyle devam ediyor: "Yıllar geçtikçe bu unsurlar, Dolce Vita ve yaşama sevinci ruhuyla tasarlanan benzersiz bir yaşam tarzıyla yeniden yorumlandı." 'İster Capri'nin Faraglioni'sinde, ister Sicilya'nın denizinin mavisinde, ister kıyılarımızın altın kumsallarında, ister pizzada, makarnada ve mutfak geleneğimizi farklı kılan çeşitli tatlılarda, olağanüstü bir şiir, bir tat barınıyor. güzel ve iyi yapılmış olan, yüzyıllardır dünyayı benzersiz duygularla şımartmıştır.'

bottom of page