top of page
ferre logo.png

Desenlerin zenginliği, modellerinin değeri ve
eskizlerinin zarif kılavuzu ,

Gianfranco Ferré Home Wallpaper No:3

koleksiyonunun benzersiz, sofistike ve
kusursuz şekilde yaratılmasında ilham kaynağı oldu.Altınlar ve gümüşler gibi metalik nüanslarla, Ferré'nin ikonik rengi mavi veya zümrüt yeşili koleksiyon içerisinde ön planda sunuluyor.

İtalyan stilinin ikonu, geometrik desenler ve kusursuz hacimlerin dehası, "Moda Mimarı" tasarımcı Gianfranco Ferré'nin yaratıcı mirası, desen detaylarında, geometrilerin kullanımında ve kullanılan malzemelerin kalitesinde mevcuttur. Markanın en derin özü, ayrıntılara verilen önem, doğru malzeme seçimi, işçiliğin yüksek kalitesi ve en yenilikçi tekniklerin kullanımındaki deneyim gibi bazı temel faktörlerde bulunabilir.

Gianfranco Ferré Home koleksiyonlarının benzersiz karakteri, dekorasyon açısından daha temel, minimalist ve daha az ayrıntılı bir tarza doğru dönüşüm yolunu izleyerek sürekli gelişiyor. Bu nedenle markanın en son duvar kağıdı koleksiyonu, metropol cazibesine sahip uluslararası, iddialı bir zevkin ifadesidir ve modern minimalizm ile Gianfranco Ferré'nin yaratıcı mirasının tipik özellikleri arasında sürekli bir diyalogla karakterize edilir.

Altınlar ve gümüşler gibi metalik nüanslarla, Ferré'nin ikonik rengi mavi veya zümrüt yeşili koleksiyon içerisinde ön planda sunuluyor. Klasik desenlerden modern çizgilere yaşam alanlarınıza renk katacak bir duvar kağıdı koleksiyonu...

bottom of page