top of page
16-2-22-6_edited.jpg

DUVAR
KAĞIDI

TASARIMLARI

Ayse_kiran_logo-02.png

Farklı serilerden oluşan bu koleksiyonda, Ayşe Kıran tasarımlarında ortaya çıkan ve hayatlarımızın tam içinde bulunan farklı, güçlü, hassas, özgürlük içeren tüm duygular evlerinizin duvarlarında hayat bulacak...

ayşe.jpg

Ayşe Kıran'ın linol ve yüksek baskı sanatı tekniklerini kullanarak ve sonrasında suluboya, akrilik ve mürekkep ile harmanlayarak  Tetradecor için hazırladığı sanat eserleri, duvar ebatınıza göre, en kaliteli duvar kağıtlarına baskı alınarak size özel olarak üretilmektedir.

DUVARLARINIZDA
AYŞE KIRAN
İMZASI

Eğer ruhunuz, yaşam alanlarınızda sanata daha çok yer vermek istiyorsa,

birbirinden eşsiz bu sanat eseri serilerine  bir göz atın...

1Y2A6850.JPG

Çocukluğundan beri tutkuyla bağlı olduğu resim sanatı konusunda hem akademik olarak lisansüstü seviyesinde eğitim almış hem de Roma ve Torino’da dünyaca ünlü sanatçıların atölyelerinde çalışma fırsatı yakalamış sanatçımız Ayşe Kıran, birçok sergi ve organizasyona katılmış olup İstanbul ve  Türkiye'nin farklı şehirlerinde yer alan sanat galerileriyle çalışmaktadır.

2017 yılında Roma’da İtalyan hiperrealist sanatçı Emanuele Dascanio’nun Roma Le Muse’deki hiperrealism art class kurslarına katıldı. Ardından 2018 yılında Torino’da yaşayan dünyaca ünlü ressam Silvio Porzionato atölyesinde çalışmalar yaptıktan sonra 2020 yılında Işık Üniversitesi’nde başladığı Resim Yüksek Lisans eğitimine halen devam etmektedir.

bottom of page