MODERN ZARİF VE AYNA PARLAKLIĞINDA YAŞAM ALANLARI GLOSSMAX'DA

Glossmax Parlak (High Gloss) Levha, ileri ve eşsiz bir teknolojiyle, çeşitli endüstriyel proseslerden geçerek, melamin kaplı MDF veya yonga levhanın yüzeyine tutkal ve UV lak uygulanması sonucunda elde edilen, dekoratif parlak yüzeyli ahşap paneldir. Melamin kaplı yüzeye mükemmel bir tutunum sağlayan sıcak kaplama (hot coating) işleminin kimyasal kürlenmesinden sonra uygulanan lak ile birlikte çizilme ve aşınma direnci diğer parlak yüzeylere göre daha sert bir yüzey elde edilir. Ayrıca UV ışınlarıyla sertleşen üst tabaka güneş ışığı tarafından solmaya ve kimyasallara karşı da dayanımlıdır. Bu sayede mükemmel bir ayna parlaklığı elde edilir. Bu teknoloji, yüzey kaplamada yeni yollar açan, masif ağacının doğal görüntüsünü ve dokusunu öne çıkaran, yüzey finiş uygulamasını oldukça kolaylaştıran bir

Glossmax mutfak, banyo, ev, ofis ve her türlü dekorasyon işleri için modern zarif ve ayna parlaklığında mobilya kombinasyonları yaratır.

çözüm sunmaktadır. Aşınmaya, darbeye ve çizilmeye dayanıklı Glossmax Parlak (High Gloss) Levha, ahşap doğallığını yansıtırken, farklı renk seçenekleriyle, mekânları ayna parlaklığı ile zenginleştirir.

Mobilya üretiminde sıklık ve kalitenin simgesi olarak kullanılabilecek olan Glossmax Parlak (High Gloss) Levha ürünleri, parlak görüntüsünü uzun süre koruyan teknolojisi ile sektörde yeni bir dönem başlatıyor.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

Tel : 0216 337 3055

Bağdat cad. Rüştiye sok. Kızıltoprak İşmerkezi No: 3/22 Fenerbahçe,Kadıköy