Tarkett'in yeni modüler vinil karosu iD Mixonomi, iç mekanda yakalanmak istenen atmosfere uygun zemin tasarımı elde edilmesi için farklı ebat ve renklerin bir arada kullanılabileceği şekilde yaratıldı. Birbiriyle içiçe geçen farklı ebatlardaki kontrast tonlar, ticari alanlarda insana ait keşfetme, merak ve öğrenme duygularını harekete geçiren tasarımlar elde etmeyi mümkün kılıyor.

Seri, benzersiz kombinasyonlar yaratmak için başta altıgen olmak üzere 7 farklı geometrik şekilden ve doğal, pastel, canlı ve toprak tonlara kadar uzanan 33 renkten oluşuyor.

"Birleştirme Sanatı". iD Mixonomi, yepyeni modüler lüks vinil karo serisi, iç dekorasyon odaklı mimar ve tasarımcılar için yaratıldı. iD Mixonomi, aynı görünümün başka bir yerde rastlanamayacağı kadar özel zemin tasarımına imkan veriyor. Bu üstün farklılaştırma ve bireyselleştirme özelliği sayesinde tasarım ödülü Red Dot Award'a layık görülen iD Mixonomi, uygulamada hızı ve yaratıcılığı öne çıkarıyor.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ TASARIM ELDE ETMEK ARTIK DAHA KOLAY

Tasarım sürecinize katkıda bulunan web tabanlı bir araçtan faydalanabilirsiniz. Deseninizi oluşturduktan sonra, bu deseni tercih ettiğiniz oda tipinde görüntüleyebilirsiniz, görüntüyü yada CAD dosyasını ve bu tasarımın nasıl uygulanacağını anlatan tarif föyünü indirebilirsiniz

Tarkett, Paris Tasarım Atölyesi Peclers ile birlikte oluşturduğu ilham alabileceğiniz tasarımı seçip hayalinizdeki zemini gerçeğe dönüştürmeye hemen başlayın!

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

Tel : 0216 337 3055

Bağdat cad. Rüştiye sok. Kızıltoprak İşmerkezi No: 3/22 Fenerbahçe,Kadıköy